AKTIVNÍ PAMÁTKOVÁ PÉČE, VÝTVARNÁ TVORBA, NEKOMERČNÍ SOUDOBÁ KULTURA I POSUN ZPĚT

Jaroslav Durdis se představuje

PROVÁDÍ:

Moderní interiérové malby / rekonstrukce historických maleb / imitace mramorů / fládrování / linkování, šablony / pozlacování

Reference: GH Pupp - Slavnostní sál, Malá dvorana, Caffé Pupp, Grand restaurant, lobby, fasáda Parkhotelu Pupp, pokoje, sochy / LS Imperial - Noční klub, pokoje, retuše nábytku / Starý mýn v Březové - fládrování a výmalba restaurace / LS Švýcarský dvůr - malby, nátěry, fasáda / SPŠ keramická K. Vary - malby, nátěry, mramor vestibulu starého vchodu / lázeňský dům K. Vary - rekonstrukce a zlacení plastických stropů / mnoho dalších zakázek na lázeňském území K. Varů, na církevní půdě i pro soukromé zákazníky


Kontakty: 605 881 804 / Pod Parkem 93/18, 362 63 Dalovice

Kolonáda 1.jpg
Kolonáda 2.jpg
Kolonáda 3.jpg
Kolonáda 4.jpg
Imperial 3.JPG
Imperial 1.JPG
GH Pupp 2.jpg
GH Pupp 1.jpg

VÝTVARNÁ TVORBA:

Umělecké projevy Jaroslava Durdise jsou dnes již dlouholetého rázu. Jejich forma se ustálila na abstrakci vycházející z geometrie. Obsah obrazů se odvíjí od inspirace běžnými i neobvyklými denními situacemi kolem autora, který své vjemy nejčastěji přenáší olejovými barvami na plátno.

Výběr svých prací prezentoval na několika společných výstavách, z nichž některé sám pořádal.

01.JPG
02.JPG
03.JPG
04.JPG
05.JPG
06.JPG
07.JPG
08.JPG
22/3/2013
22.03.2013 23:53:14
michaldurdis
Spolek pro dokumentaci a obnovu památek Karlovarska - http://dokumentacepamatek.cz/
 
Paměť národa - https://www.postbellum.cz/
 
Spolek na záchranu kostela sv. Anny v Sedleci - http://kostelsedlec.cz/

Pro plánovaný hudební projekt hledám muzikanta nebo muzikanty s elektronikou (baskytara, klávesy, nebo třeba i zpěv, DJ...). Chci hledat nový sound v žánrové oblasti acid jazz, swing-hop, electro, lounge, ambient..., základ by vycházel z decetního groove.

K dispozici mám akustické a elektronické bicí, prostor ke zkoušení, velké auto, mnohaleté zkušenosti a chuť na experiment.

Neváhejte mě kontaktovat!

® 2009 Michal Durdis
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one