AKTIVNÍ PAMÁTKOVÁ PÉČE, VÝTVARNÁ TVORBA, OKRAJOVÁ KULTURA I POSUN ZPĚT

Pozvánka na seminář

Jménem Klubu přátel Karlových Varů zvu všechny zájemce o karlovarskou historii i současnost na další historický seminář Karla Nejdla. Akce se koná v neděli 24.11. v Alžbětiných lázních. Program celého dne je přiložen níže.
Svou další přednášku budu prezentovat od 10:00. Pod jejím titulem Restaurování keramické plastiky z bývalých lázní v Kyselce se skrývá soška, kterou jsem před pár lety náhodně objevil. Neměla nohy a ruce, neměla jméno, neměla ani budoucnost. Teď má kromě všech chybějících částí i kompletní a velice zajímavý příběh. A ten všem zájemcům stručně představím. V rovině restaurátorské, neboť ta je vcelku unikátní, a pak také v rovině historické. 
  
Přijďte, bude to zajímavé. Těším se na všechny a pokud můžu mluvit za sebe, bude i malé překvapení!
Předmět mé přednášky
Předmět mé přednášky
20/11/2019
21.11.2019 19:15:03
michaldurdis
24/11/2019 9-17 / Karlovy Vary, Alžbětiny lázně - slavnostní sál / Je zřejmé, že 29. ročník Historického semináře Karla Nejdla bude opět zajímavý. A opět bude s mou účastí. Svůj příspěvek o osudech a restaurování keramické plastiky ze zaniklých lázní v Kyselce zahájím v 10:00 / vstup volný, zájemci vítáni
 
1/12/2019 Dalovice, park u společenského domu - vánoční náladu navodí setkání při rozsvícení vánočního stromu a zpěvu koled / decentní hudební improvizace s místními muzikanty 
Spolek pro dokumentaci a obnovu památek Karlovarska - http://dokumentacepamatek.cz/
 
Paměť národa - https://www.postbellum.cz/
 

Pro plánovaný hudební projekt hledám muzikanta nebo muzikanty s elektronikou (baskytara, klávesy, nebo třeba i zpěv, DJ...). Chci hledat nový sound v žánrové oblasti acid jazz, swing-hop, electro, lounge, ambient..., základ by vycházel z decetního groove.

K dispozici mám akustické a elektronické bicí, prostor ke zkoušení, velké auto, mnohaleté zkušenosti a chuť na experiment.

Neváhejte mě kontaktovat!

® 2009 Michal Durdis
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one