AKTIVNÍ PAMÁTKOVÁ PÉČE, VÝTVARNÁ TVORBA, OKRAJOVÁ KULTURA I POSUN ZPĚT

Pozvánka na seminář

Jménem Klubu přátel Karlových Varů zvu všechny zájemce o karlovarskou historii i současnost na další historický seminář Karla Nejdla. Akce se koná v neděli 24.11. v Alžbětiných lázních. Program celého dne je přiložen níže.
Svou další přednášku budu prezentovat od 10:00. Pod jejím titulem Restaurování keramické plastiky z bývalých lázní v Kyselce se skrývá soška, kterou jsem před pár lety náhodně objevil. Neměla nohy a ruce, neměla jméno, neměla ani budoucnost. Teď má kromě všech chybějících částí i kompletní a velice zajímavý příběh. A ten všem zájemcům stručně představím. V rovině restaurátorské, neboť ta je vcelku unikátní, a pak také v rovině historické. 
  
Přijďte, bude to zajímavé. Těším se na všechny a pokud můžu mluvit za sebe, bude i malé překvapení!
Předmět mé přednášky
Předmět mé přednášky
20/11/2019
21.11.2019 19:15:03
michaldurdis
18/2/2020 / 9-17:00 / Karlovy Vary, Krajská knihovna, sál - konference Péče o památky a krajinu v Karlovarském kraji / již tradiční prezentaci činnosti spolků, obcí a dalších institucí nejen v oblasti památkové péče pořádá Spolek pro dokumentaci a obnovu památek Karlovarska / vstup volný / http://dokumentacepamatek.cz/konference-pece-o-pamatky-a-krajinu-v-karlovarskem-kraji-2020/
     
20/3/2020 / 21:00 / Karlovy Vary, Club Imperial - jazzový večer v sestavě Dan Suchý, Jan Horych, Ondřej Horych, Michal Durdis / vstup do klubu volný / https://www.spa-hotel-imperial.cz/gastronomie-list/club-imperial/

26/3/2020 / 18:00 / Schönsee, Německo - slavnostní udílení cen v rámci akce Brückenbauer / Stavitel mostů doprovodí hudba tria Trialog Jazz (Pepa Traksl, Kuba Smutný, Michal Durdis) 
. . .

Pro plánovaný hudební projekt hledám muzikanta nebo muzikanty s elektronikou (baskytara, klávesy, nebo třeba i zpěv, DJ...). Chci hledat nový sound v žánrové oblasti acid jazz, swing-hop, electro, lounge, ambient..., základ by vycházel z decetního groove.

K dispozici mám akustické a elektronické bicí, prostor ke zkoušení, velké auto, mnohaleté zkušenosti a chuť na experiment.

Neváhejte mě kontaktovat!

® 2009 Michal Durdis
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one