AKTIVNÍ PAMÁTKOVÁ PÉČE, VÝTVARNÁ TVORBA, OKRAJOVÁ KULTURA I POSUN ZPĚT

Sborník ze semináře Karla Nejdla

Sborník přednášek z 28. Historického semináře Karla Nejdla právě vyšel. Součástí je můj příspěvek Keramika Václava Jana Sommerschuha. Vážím si zájmu karlovarského publika o má nejen restaurátorská témata a jsem rád, že mohu téměř každoročně přednášet na semináři a přispívat do sborníku. Pokud bude mít kdokoliv zájem, rád mu sborník, nebo svůj příspěvek zprostředkuji. 

Seminář organizuje a sborník vydává Klub přátel Karlových Varů.
Obálka sborníku přednášek HSKN
Obálka sborníku přednášek HSKN
2/6/2019
12.07.2019 23:47:26
michaldurdis
18/2/2020 / 9-17:00 / Karlovy Vary, Krajská knihovna, sál - konference Péče o památky a krajinu v Karlovarském kraji / již tradiční prezentaci činnosti spolků, obcí a dalších institucí nejen v oblasti památkové péče pořádá Spolek pro dokumentaci a obnovu památek Karlovarska / vstup volný / http://dokumentacepamatek.cz/konference-pece-o-pamatky-a-krajinu-v-karlovarskem-kraji-2020/
     
20/3/2020 / 21:00 / Karlovy Vary, Club Imperial - jazzový večer v sestavě Dan Suchý, Jan Horych, Ondřej Horych, Michal Durdis / vstup do klubu volný / https://www.spa-hotel-imperial.cz/gastronomie-list/club-imperial/

26/3/2020 / 18:00 / Schönsee, Německo - slavnostní udílení cen v rámci akce Brückenbauer / Stavitel mostů doprovodí hudba tria Trialog Jazz (Pepa Traksl, Kuba Smutný, Michal Durdis) 
. . .

Pro plánovaný hudební projekt hledám muzikanta nebo muzikanty s elektronikou (baskytara, klávesy, nebo třeba i zpěv, DJ...). Chci hledat nový sound v žánrové oblasti acid jazz, swing-hop, electro, lounge, ambient..., základ by vycházel z decetního groove.

K dispozici mám akustické a elektronické bicí, prostor ke zkoušení, velké auto, mnohaleté zkušenosti a chuť na experiment.

Neváhejte mě kontaktovat!

® 2009 Michal Durdis
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one