AKTIVNÍ PAMÁTKOVÁ PÉČE, VÝTVARNÁ TVORBA, OKRAJOVÁ KULTURA I POSUN ZPĚT

Sborník ze semináře Karla Nejdla

Sborník přednášek z 28. Historického semináře Karla Nejdla právě vyšel. Součástí je můj příspěvek Keramika Václava Jana Sommerschuha. Vážím si zájmu karlovarského publika o má nejen restaurátorská témata a jsem rád, že mohu téměř každoročně přednášet na semináři a přispívat do sborníku. Pokud bude mít kdokoliv zájem, rád mu sborník, nebo svůj příspěvek zprostředkuji. 

Seminář organizuje a sborník vydává Klub přátel Karlových Varů.
Obálka sborníku přednášek HSKN
Obálka sborníku přednášek HSKN
2/6/2019
12.07.2019 23:47:26
michaldurdis
24/11/2019 9-17 / Karlovy Vary, Alžbětiny lázně - slavnostní sál / Je zřejmé, že 29. ročník Historického semináře Karla Nejdla bude opět zajímavý. A opět bude s mou účastí. Svůj příspěvek o osudech a restaurování keramické plastiky ze zaniklých lázní v Kyselce zahájím v 10:00 / vstup volný, zájemci vítáni
 
1/12/2019 Dalovice, park u společenského domu - vánoční náladu navodí setkání při rozsvícení vánočního stromu a zpěvu koled / decentní hudební improvizace s místními muzikanty 
Spolek pro dokumentaci a obnovu památek Karlovarska - http://dokumentacepamatek.cz/
 
Paměť národa - https://www.postbellum.cz/
 

Pro plánovaný hudební projekt hledám muzikanta nebo muzikanty s elektronikou (baskytara, klávesy, nebo třeba i zpěv, DJ...). Chci hledat nový sound v žánrové oblasti acid jazz, swing-hop, electro, lounge, ambient..., základ by vycházel z decetního groove.

K dispozici mám akustické a elektronické bicí, prostor ke zkoušení, velké auto, mnohaleté zkušenosti a chuť na experiment.

Neváhejte mě kontaktovat!

® 2009 Michal Durdis
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one