AKTIVNÍ PAMÁTKOVÁ PÉČE, VÝTVARNÁ TVORBA, OKRAJOVÁ KULTURA I POSUN ZPĚT

Trialog Jazz v Bečově se sluníčkem i na vodě

V poslední době jsme odehráli pár dalších koncertů. Naposledy jsme po zakončení filmového festivalu ve Varech byli další víkend v Bečově nad Teplou. S Eliškou. Nakonec dorazil i Pepa. Když přišla v průběhu koncertu přívalová voda, odešli lidi. Někteří ale zůstali, snad aby jsme nehráli jen tak do deště. Kubovi nateklo do komba. Dva nadšenci se schovali pod zadní část pódia, kde jim nad hlavou hřměla bouřka a taky nazvučený kopák. Naštěstí rychle napršelo a uschlo, takže publikum se vrátilo, dokonce ještě ve větším počtu. Pepa veškeré okolní dění pečlivě reflektoval bez známek pohnutí. Kuba svůj aparát záhy vysušil hutným groovem. A ti co kvůli nám zmokli, byli nakonec spokojení nejvíc. 
 
Děkujeme za podporu. Jsme rádi, že nás máte rádi.
01.jpg
02.JPG
03.JPG
04.jpg
05.JPG
06.JPG
07.JPG
08.jpg
09.JPG
10.jpg
20/7/2019
29.07.2019 16:16:26
michaldurdis
18/2/2020 / 9-17:00 / Karlovy Vary, Krajská knihovna, sál - konference Péče o památky a krajinu v Karlovarském kraji / již tradiční prezentaci činnosti spolků, obcí a dalších institucí nejen v oblasti památkové péče pořádá Spolek pro dokumentaci a obnovu památek Karlovarska / vstup volný / http://dokumentacepamatek.cz/konference-pece-o-pamatky-a-krajinu-v-karlovarskem-kraji-2020/
     
20/3/2020 / 21:00 / Karlovy Vary, Club Imperial - jazzový večer v sestavě Dan Suchý, Jan Horych, Ondřej Horych, Michal Durdis / vstup do klubu volný / https://www.spa-hotel-imperial.cz/gastronomie-list/club-imperial/

26/3/2020 / 18:00 / Schönsee, Německo - slavnostní udílení cen v rámci akce Brückenbauer / Stavitel mostů doprovodí hudba tria Trialog Jazz (Pepa Traksl, Kuba Smutný, Michal Durdis) 
. . .

Pro plánovaný hudební projekt hledám muzikanta nebo muzikanty s elektronikou (baskytara, klávesy, nebo třeba i zpěv, DJ...). Chci hledat nový sound v žánrové oblasti acid jazz, swing-hop, electro, lounge, ambient..., základ by vycházel z decetního groove.

K dispozici mám akustické a elektronické bicí, prostor ke zkoušení, velké auto, mnohaleté zkušenosti a chuť na experiment.

Neváhejte mě kontaktovat!

® 2009 Michal Durdis
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one