AKTIVNÍ PAMÁTKOVÁ PÉČE, VÝTVARNÁ TVORBA, OKRAJOVÁ KULTURA I POSUN ZPĚT

Trialog Jazz v Bečově se sluníčkem i na vodě

V poslední době jsme odehráli pár dalších koncertů. Naposledy jsme po zakončení filmového festivalu ve Varech byli další víkend v Bečově nad Teplou. S Eliškou. Nakonec dorazil i Pepa. Když přišla v průběhu koncertu přívalová voda, odešli lidi. Někteří ale zůstali, snad aby jsme nehráli jen tak do deště. Kubovi nateklo do komba. Dva nadšenci se schovali pod zadní část pódia, kde jim nad hlavou hřměla bouřka a taky nazvučený kopák. Naštěstí rychle napršelo a uschlo, takže publikum se vrátilo, dokonce ještě ve větším počtu. Pepa veškeré okolní dění pečlivě reflektoval bez známek pohnutí. Kuba svůj aparát záhy vysušil hutným groovem. A ti co kvůli nám zmokli, byli nakonec spokojení nejvíc. 
 
Děkujeme za podporu. Jsme rádi, že nás máte rádi.
01.jpg
02.JPG
03.JPG
04.jpg
05.JPG
06.JPG
07.JPG
08.jpg
09.JPG
10.jpg
20/7/2019
29.07.2019 16:16:26
michaldurdis
24/11/2019 9-17 / Karlovy Vary, Alžbětiny lázně - slavnostní sál / Je zřejmé, že 29. ročník Historického semináře Karla Nejdla bude opět zajímavý. A opět bude s mou účastí. Svůj příspěvek o osudech a restaurování keramické plastiky ze zaniklých lázní v Kyselce zahájím v 10:00 / vstup volný, zájemci vítáni
 
1/12/2019 Dalovice, park u společenského domu - vánoční náladu navodí setkání při rozsvícení vánočního stromu a zpěvu koled / decentní hudební improvizace s místními muzikanty 
Spolek pro dokumentaci a obnovu památek Karlovarska - http://dokumentacepamatek.cz/
 
Paměť národa - https://www.postbellum.cz/
 

Pro plánovaný hudební projekt hledám muzikanta nebo muzikanty s elektronikou (baskytara, klávesy, nebo třeba i zpěv, DJ...). Chci hledat nový sound v žánrové oblasti acid jazz, swing-hop, electro, lounge, ambient..., základ by vycházel z decetního groove.

K dispozici mám akustické a elektronické bicí, prostor ke zkoušení, velké auto, mnohaleté zkušenosti a chuť na experiment.

Neváhejte mě kontaktovat!

® 2009 Michal Durdis
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one